ПРИГОДИ

На Рівненщині чоловік увірвався в чужий будинок і зґвалтував вагітну жінку

У Рівненській області судили 34-річного чоловіка, який уночі увірвався у чужий будинок та зґвалтував вагітну жінку. Йому дали шість років ув’язнення, а також зобов’язали виплатити потерпілій 100 тисяч гривень.

Про це  повідомляє  ZAXID.net.

Як йдеться у вироку Сарненського райсуду, насильство над жінкою чоловік вчинив уночі, 20 червня. Вагітна жінка на той час знаходилася вдома сама. Чоловік, маючи фізичну перевагу, закрив жінці рота і стиснув шию, щоб вона не могла покликати на допомогу, після чого зґвалтував і втік.

У суді чоловік намагався виправдатись. Він розповів, що тієї ночі увійшов до будинку, де раніше мешкав його знайомий. Йому нібито відкрила постраждала жінка. Також він запевнив, що нібито спочатку не зрозумів, що вона була вагітна.

Постраждала жінка розповіла, що двері нікому не відчиняла, а прокинулася від того, що її хтось намагається роздягнути. Жінка чинила опір, але зловмисник почав її душити. Після вчиненого він вийшов на кухню, а потерпіла вибігла на вулицю і почала кликати на допомогу.

Зловмисника визнали винним у порушенні ч.2 ст. 152 КК (згвалтування) та призначили шість років та один місяць ув’язнення. Крім того, суддя також задовольнила цивільний позов та ухвалила виплатити потерпілій жінці 100 тисяч грн моральної компенсації. За проведені експертизи зловмисник має відшкодувати 44 тисячі гривень.

Джерело

Читайте также  Кременчуг - Полиция за работой - Видео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *