На південному напрямку працює німецька система ППО IRIS-T

Комплекс протиповітряної оборони IRIS-T, яку Україна отримала від Німеччини, вже працює на південному напрямку.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
За його словами, світ відреагував на те, що сталося за цей тиждень – і масований ракетний удар, і справді безпрецедентна робота української протиповітряної оборони.

При цьому, як зазначив Ігнат, модифікації комплексу IRIS-T, поставленої Україні в Німеччині, у світі ще немає. «І ця система вже працює у Збройних силах десь там на південному напрямку», — зазначив він.

Крім того, зазначив речник Повітряних сил, що Німеччина зараз має бути зацікавлена ​​у створенні нових подібних систем ППО, а також ракет до них. «IRIS-T – хороша система. Вона хоч і не далекобійна, але дуже перспективна, і може працювати в одному інформаційному полі з іншими такими системами – як NASAMS чи Patriot», – наголосив Ігнат.

Водночас він нагадав і про комплекси NASAMS, які невдовзі мають отримати українські військові, зазначивши, що NASAMS – це перевірений комплекс, який має авторитет у світі, він стоїть на озброєнні у 12 країнах.
«З цим комплексом, можливо, буде легше його постачання в Україну, тому що вони є, ракети до них є у достатній кількості в США», — додав Ігнат.

Джерело

 

Читайте также  В Украине собираются переписать правила для растаможки всех автомобилей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *