На Луганщині росіяни знайшли новий спосіб поповнити втрати армії

Росіяни намагаються створити резерви з місцевих жителів тимчасово окупованих територій України та в’язнів з Росії. Поблизу населених пунктів Рогово та Можниківка Луганської області облаштовано кілька таборів, до яких під конвоєм із РФ доставляються партії завербованих ув’язнених та заарештованих мешканців з окупованих територій України.

Про це повідомила у Telegram заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«До кінця травня очікується збільшення чисельності особового складу таборів із прибуттям ще двох партій в’язнів з росії, засуджених переважно за скоєння вбивств з особливою жорстокістю», — розповіла вона.

За даними Маляр, на сьогоднішній день у зазначених таборах перебуває понад 800 осіб. За їх участю проводять інтенсивні заходи бойової підготовки, які планується завершити протягом одного місяця.

«Після проходження в’язнями курсу бойової підготовки, з ними будуть укладені контракти, які передбачають обов’язкову участь у бойових діях на тимчасово окупованій території України», — додала заступниця міністра оборони.

Крім того, Маляр розповіла, що в окремих населених пунктах на тимчасово окупованій території України російські загарбники здійснюють облави та затримують місцевих жителів.

«Під час облав усіх затриманих перевіряють на лояльність до окупаційного режиму, а чоловіків, які за віком можуть бути призвані на військову службу, заарештовують переважно з надуманих приводів», — пояснила вона.

Джерело

 

Читайте также  Сын украинского депутата публично помочился на символ любви к Украине. ФОТО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *