Наступні дні будуть вирішальними для всього світу — Бербок

Міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок на прес-конференції з філіппінським колегою Енріке Манало після їх переговорів у Берліні заявила, що наступні дні будуть вирішальними як для війни в Україні, так і загалом для подальшого розвитку миру.

Про це повідомляє  Auswartiges Arm у Twitter.

«Наступні дні будуть вирішальними не лише з урахуванням України, а й вирішальними для миру в усьому світі», — заявила Бербок.

Вона назвала наступний тиждень у Нью-Йорку таким, що «підсумує весь минулий рік». Йдеться про те, що світ згуртовано засудив агресивну російську війну, що показало голосування щодо резолюції ГА ООН у березні минулого року. Втім, була певна кількість країн, що утримуються, і дуже мала кількість підтримала Росію.

За оцінкою Бербок, перші продовжували утримуватись при інших голосуваннях не тому, що вони не засуджують війну, не тому, що не підтримують Хартію ООН, «а тому, що вони перебувають у сильній залежності від Росії».

Загалом минулого року вдалося домогтися заяв світу, що він не лише засуджує це порушення міжнародного права, а й те, що чітко стоїть на позиціях Хартії ООН. Це потребує підтвердження також у четвер-п’ятницю у Нью-Йорку.

«Ця війна — не європейська справа. Ця війна має жахливі наслідки для всього світу. Тому саме в ці дні в Нью-Йорку весь світ апелюватиме до президента Володимира Путіна із закликом припинити війну і вивести війська, а також подбати про відновлення миру», — наголосила дипломат.

У той же час вона зазначила, що весь минулий рік партнери в ЄС та НАТО працювали над зміцненням власної обороноздатності.

Джерело

 

Читайте также  ЄС та НАТО підписали угоду про співпрацю

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *