Міноборони України натякнуло, що незабаром у Криму «буде спекотно»: Україна отримала нові ракети

Американські інструктори навчили українських військових використати таке озброєння ще навесні

Сполучені Штати передали Україні протикорабельні ракети Harpoon, які змонтовані на мобільній платформі. Про це сьогодні на конференції розповів заступник міністра оборони США із закупівель та матеріально-технічного забезпечення Біл Лаплант.

Він наголосив, що в ході постачання озброєння для ЗСУ можна спостерігати «неймовірні інновації».

«Я також хочу розповісти про таку інновацію, як Harpoon. Частково інформація про це вже є в мережі. Країна, назву якої я не називатиму, заявила, що має кілька Harpoon, що залишилися з виставки озброєння. Тоді я подумав, що ми Ми повернулися в країну, стягнули брезенти з вантажівок і за допомогою підрядника встановили відповідні модулі на бортові комп’ютери», — прокоментував представник Пентагону.

За словами заступника міністра, «Гарпуни» увійшли до чергового пакету постачань зброї для ЗСУ.

Лаплант зазначив, що американські військові інструктори навчили українських військових застосовувати таке озброєння ще наприкінці травня.

Міноборони України, у свою чергу, опублікувало у Twitter пост, у якому натякнуло на те, що найближчим часом у Криму буде «дуже спекотно».

«Прогноз погоди каже, що в Криму буде дуже спекотно. Російським загарбникам настав час готуватися до запливу. Щоб доплисти до Сочі або Єйська, потрібно багато сил», — йдеться в повідомленні.

Джерело

 

Читайте также  США подарили украинскому военному флоту 84 надувные лодки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *