Міноборони проведе перевірку і піде до СБУ через скандальну публікацію про закупівлю для армії

Міністерство оборони відреагувало на інформацію ЗМІ щодо закупівлі продуктів для військових за нібито завищеними цінами. Там заявили, що вже ініціювали перевірку та звернення до СБУ для розслідування цієї справи.

Про це повідомляє  прес-служба  Міноборони.

«Відомості про зміст закупівель послуг харчування, які набули поширення в публічному просторі, поширюються з ознаками умисних маніпуляцій і вводять в оману», — заявили у відомстві.

Там розповіли, що міністр оборони Олексій Рєзніков учора особисто звернувся до голови Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича з проханням невідкладно провести засідання Комітету та заслухати вичерпну інформацію про порядок, обставини та результати закупівлі послуг харчування військовослужбовців на 2023 рік. представників НАБУ та ДБР.

«Міноборони готує матеріали до Служби безпеки України з метою проведення розслідування щодо поширення свідомо неправдивих відомостей, які завдають шкоди інтересам оборони в особливий період», — йдеться у повідомленні.

За даними Міноборони, за цими матеріалами, які спричинили широкий резонанс, вже проводиться службова перевірка.

«Щодо процесу та результатів закупівель послуг харчування також буде проведено внутрішню перевірку. У разі виявлення порушень у діяльності посадових осіб Міноборони вони будуть нести відповідальність за законом», — зазначили у відомстві.

Більш детальну інформацію про це в Міноборони обіцяють оприлюднити за підсумками відповідного засідання Комітету, орієнтовно це може статися вже в понеділок.

Що сталося

Нагадаємо, вчора у ЗМІ масово поширилася інформація про те, що у Міністерстві оборони України нібито закуповують харчові продукти для військовослужбовців у два-три рази дорожче порівняно з цінами у магазинах столиці .

За даними журналістів, вони нібито отримали копію угоди Міноборони про закупівлю продуктів більш ніж на 13 мільярдів гривень.

Читайте также  Ко Дню Независимости Украины николаевцы получили награды: список

Джерело

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *