Монополізував небо та грабував пасажирів: Коломойському заборонили експлуатувати аеропорт Дніпра

Мер Дніпра Борис Філатов підтвердив, що окружний суд ухвалив рішення про відміну права для компанії підприємця Ігоря Коломойського експлуатувати міський аеропорт. Про це Філатов написав у Telegram, повідомляє Фокус.

«Більше десяти років нікого не цікавив факт, що використовуючи аеропорт міста-мільйонника, Коломойський монополізував повітряний простір, — зазначив дніпровський градоначальник. — Дніпрян відкрито грабували завищеними цінами на авіаквитки, а державний майновий комплекс використовувався в приватних інтересах».

За словами Філатова, ні Кабмін, ні РНБО, ні Державіаслужба не звертали уваги на такі порушення.

Зараз аеропорт зруйнований, але мер все ж таки обіцяє, що настане час, коли жителі міста зможуть вільно літати до Європи.

Дніпровський окружний суд задовольнив позов представників міськради та скасував сертифікат компанії Ігоря Коломойського на експлуатацію аеропорту Дніпро, яким компанія підприємця користувалася протягом останніх десяти років.

За словами адвоката Олени Доненко, саме компанія-експлуатант вирішує, які авіаперевізники можуть надавати свої послуги в аеропорту, а які ні. Вона також нагадала, що протягом останніх кількох років дніпровський аеропорт використовувався як підлітний. З нього можна було злітати лише до столиці і то – за «космічну ціну».

Джерело

 

Читайте также  От 40 до 120%: в супермаркетах заявили о резком подорожании с 1 апреля

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *