ТЕХНОЛОГІЇ

Можуть виникнути проблеми в дорозі: названо головні помилки при заміні літньої гуми на зимову

Зміна літніх шин на зимові необхідна з настанням холодів, але експерти підкреслюють важливість зробити це правильно, оскільки багато автомобілістів допускають при цьому типові помилки.

Одна з найчастіших помилок – надто рання зміна шин на зимові. Рекомендується враховувати прогноз погоди щонайменше на два тижні-місяць уперед. Шини слід змінювати, коли середньодобова температура стабільно досягає позначки +7°C. Надто рання заміна шин може призвести до непотрібного зносу.

Дуже важливо вибирати розміри зимових шин відповідно до рекомендацій виробника автомобіля. Прийнятні розміри зазвичай вказані в посібнику з експлуатації автомобіля або на внутрішній стороні люка бензобака. Використання нерекомендованих розмірів може вплинути на показання спідометра та порушити роботу систем безпеки.

Деякі автомобілісти заощаджують, замінюючи лише дві шини на провідній осі, особливо на передньопривідних автомобілях. Однак це може призвести до розбалансування автомобіля, що ускладнить керування ним, особливо під час надзвичайних ситуацій.

Часті зустрічі з вибоїнами та нерівними дорогами можуть порушити сход-розвал. Нехтування цим аспектом може призвести до нерівномірного зносу шин та зниження контролю над поведінкою автомобіля.

Неправильне зберігання шин може призвести до їх дефектів. Вплив агресивних речовин або штабелювання шин може призвести до пошкодження. Використання шин, що неправильно зберігаються, може призвести до вібрації, швидкого зносу та інших проблем.

У зимових шин є термін служби, їх необхідно замінювати, навіть якщо вони використовуються тільки сезонно. За кілька років подумайте про придбання нових. Якщо ви помітите надмірне зношування до цього часу, дуже важливо замінити їх, щоб забезпечити безпеку на зимових дорогах.

Хоча купівля шин, що були у використанні, може бути більш економічною, експерти не радять робити цього, коли йдеться про зимові шини. Непередбачуваність зимових доріг потребує наявності надійних та безпечних шин, і тут не можна йти на компроміс.

Читайте также  К 2027 году может появиться первая частная космическая станция

Уникаючи цих поширених помилок та дотримуючись рекомендацій, автомобілісти можуть забезпечити хорошу підготовку своїх автомобілів до зимових умов водіння.

 

garage.hyser.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *