СУСПІЛЬСТВО

Мобілізація в Україні: які права отримає поліція щодо військовозобов’язаних

У новому законопроекті про мобілізацію №10449 парламентський комітет з питань нацбезпеки фіналізував низку важливих поправок. Поліція не вручатиме повістки, але братиме участь у здійсненні заходів щодо повідомлення військовозобов’язаних та резервістів спільно з представниками ТЦК.

Про це  написала  «Судово-юридична газета».

Зокрема, поліцейські здійснюватимуть фото- та відеофіксацію процесу пред’явлення та перевірки документів. Також у перевіряльників будуть кошти з доступом до Єдиного реєстру військовозобов’язаних.

У період проведення мобілізації громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ та пред’являти його на вимогу уповноваженого представника ТЦК та СП чи поліцейського, а також представника Державної прикордонної служби України у прикордонній смузі, контрольованому прикордонному районі та на пунктах пропуску через державний кордон України.

Визначено обов’язок громадян проходити медогляд для визначення придатності до військової служби згідно з рішенням ВВК чи відповідного районного (міського) ТЦК.

Джерело

Читайте также  Мобілізація в Україні: 5 причин, коли чоловік може не з'явитися до ТЦК по повістці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *