СУСПІЛЬСТВО

Мобілізація в Україні: експерт розповів, у яких людях ЗСУ не зацікавлені

Силам оборони України потрібні мотивовані бійці із «правильними» поглядами, а не мобілізовані насильницьким способом. Таку думку у коментарі «Еспресо» висловив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«Про проєкт Міноборони з рекрутингу до лав ЗСУ можна буде говорити вже за результатами. Справді, у Силах оборони потрібні люди. Однак мотивовані громадяни, а не просто люди з вулиці. Наголошую, мотивовані громадяни, які хочуть захищати свою державу. Адже людей можуть мобілізувати за віком чи іншими критеріями, але не за світоглядом, який, на мою думку, є ключовим у цій історії», — пояснив Коваленко.

Він зазначив, що питання мобілізації зараз дуже гостре для Сил оборони України, а мотивація має бути головним критерієм для відбору громадян до ЗСУ.

«Можете тільки уявити наслідки, коли пів роти військових становитимуть люди, які пішли не за своїм бажанням. Тим більше, люди за світоглядом бувають різними, у тому числі й проросійськи налаштовані. Тому такі люди точно не потрібні нам в армії. Ефект від такої мобілізації буде точно не позитивним», — додав він.

Джерело

Читайте также  Вознесенський район «зупинив ворога» та відновлює зруйновані мости і школи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *