Миколаїв — Молодіжна конференція #Active_mk’19

Молодіжна конференція #Active_mk’19 пройшла драйвово та мотиваційно в стінах адміністрації Центрального району.

Організаторами є: голова ГО «Правозахисне обєднання «Ти ж юрист» Аліна Єрємєєва, голова ГО «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» Юлія Болгак, начальник Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко, директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївський області – Наталія Гнатуша та начальник головного територіального управління юстиції – Роман Возняк.

Протягом цих двох днів було розкрито масу тем, які буквально вражали учасників. Цього року, як відзначили організатори, було багато тих, хто був протягом чотирьох років разом — як і в якості волонтерів, спікерів, так і учасників. Кожна#конеренція #activeMКпісля себе залишає величезний слід в житті кожного, хто туди завітав або приклав свою руку до організації. Бо це – мотивація, розвиток, досвід, нові знання, спілкування й гарні емоції) Неможливо перелічити усе те, що дає учасникам конференція. Перший день був досить насиченим, бо були розкриті досить різні та цікаві теми: Світлана Одінцова (регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївський області) розповідала про вакансії держслужби та взагалі роль молоді у державній службі Миколаївщини.

Про плюси та мінуси роботи в держслужбі, серед плюсів – стабільність, захищеність, гідна ЗП та можливість кар’єрного росту. Неймовірно вибухним виступом був вихід директора «Інноваційного кластеру РінноХаб» — Володимира Євсєєва з темою « Екосистема стартапів». Голова Ради з питань молодіжної політики при міському голові – Тетяна Пустовойтенко розповіла про молодіжних лідерів: ляпи та лайфаки. Хочеться сказати, що Тетяна – дійсно лідер, котрий добре знає тих, з ким вона співпрацює і без питань та зайвих кордонів може знайти з будь-ким спільну мову.

Читайте также  Актер из Николаева Александр Рудинский станет звездой Берлинале

До конференції взагалі прикладало свою «руку» багато спонсорів, колег та друзів, а цього року приєдналася й бізнес-платформа «МрійДій», від якої і виступала Олена Істоміна та в подробицях розповіла про діяльність платформи. В свою чергу, Анжеліка Киянчук, Михайло Конік, Антоніна Жиган розповіли про свою організацію – ГО «СД Платформа». Не тільки про бізнес, молодіжну політику та саморозвиток, а й майстер-клас від ведучих програми на радіо був у перший день. Провели його ведучі «Українське радіо. Миколаїв» — Світлана Вовк та Денис Бобков. Окрім того, про роль ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» у розвиток правової освіти і молодіжної політики розповів голова організації – Артем Кривцов. Під час свого виступу Артем розповів про організації, з якими він співпрацює, серед яких – «Безоплатна вторинна правова допомога» (директор Наталія Гнатуша), ГО «Центр політичного навчання» (Меланія Саркісян), ГО «Центр молодіжної політики Миколаївщини» (Максим Колесніков) та ГО «Незалежна Платформа Миколаївщини (Віта Антоненко) та багато ін.

На другий день було багато мотивації, багато узнали нового, а головне – отримали в кінці сертифікати про участь! Вразив виступ Дарії Фріч-Алчіної про культурні події у містах та в Миколаєві зокрема. Дійсною новиною було те, що майже кожен день в нашому місті відбувається щось неймовірне та цікаве. Ментор в УАЛ Гліб Стрижко поділився досвідом створення молодіжного центру та взагалі розповів про діяльність УАЛу в Миколаєві Голова правління ГО «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива» Віктор Сікаленко розкрив тему «Проектний менеджмент для молоді, або перший крок до впровадження бюджету участі в громадах».

Галицинівська громада, де і працює Віктор, є одним з найкращих прикладів, як треба розвивати свою ОТГ та те, як активно може долучатися до цього процесу молодь громади. Про роль діяльності Агенції розвитку Миколаєві в житті міста розповіла Анна Ганжул, завдяки чому було впроваджено сортування сміття в усіх 69 школах та 79 садках міста. І на солоденьке було дуже емоційний та крутий виступ про те, як мрія може перетворитися в реальність від голови ГО «Сила єднання» Тетяни Безмощук. ВРАЖЕНЬ БАГАТО) ДО НОВИХ ЗУСТРІЧ)

Читайте также  Миколаїв - Провели обласний огляд «Родинні суперечки»

Інформувала Віта Антоненко,ГО

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *