Миколаїв — Майбутніх параюристів приймала бібліотека «Коло-book!»

«Правничий хаб» #Школадляпараюристів продовжив своє навчання. Майбутніх параюристів приймала бібліотека «Коло-book!»
Наталія Гнатуша, як директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області на початку нагородила почесною Грамотою – ДЕМЧЕНКО КАТЕРИНУ за плідну, активну співпрацю із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області

Цього разу запросили дуже цікаву спікерку( адвоката Тетяну#ГРИНЕНКО)з питань кримінального права для параюристів системи БПД Миколаївщини. Розповідаючи про аспекти своєї правової діяльності, в якості адвоката, пані Тетяна з неймовірним інтересом розповідала про усі тонкощі адвокатської справи) Багато уваги приділяла й питанням кримінального права.

Ми щиро ДЯКУЄМО пані ГРИНЕНКО та бажаємо і в подальшому успішно виконувати таку тяжку місію, як допомагати суспільству в якості адвоката)
Євген Мороховець запросив наприкінці всіх продовжувати брати участь в правничому хабі та запрошувати на навчання своїх знайомих.

Запрошуємо до участі бажаючих долучитися до команди параюристів системи БПД!
Контактна особа з реалізації проекту у Регіональному центрі — Євген Мороховець (тел. 095 66 02 534)
Також на учасників заходу чекають цікаві інтерактивні заняття та практичні тренінги, розвиток навичок командної роботи.( кожної пятниці з 15.00-17.00)

Наталія Гнатуша проанонсувала ряд заходів, який планується проводити в школах, ліцеях та коледжах. А тема цікава: про трудних підлітків, їх права та обов’язки, відповідальність, яку вони несуть перед законом та інше.
https://www.facebook.com/antonenkonady/posts/511099072953745
#БПД #правова_допомога #параюристи

ДО НАСТУПНОГО ТИЖНЯ)

 

Читайте также  Президент Зеленский подписал закон о прослушке для НАБУ и ГБР.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *