СУСПІЛЬСТВО

Миколаївців закликали обладнати «теплі кімнати» у разі відсутності опалення

Міська влада готується до різних розвитку подій в умовах війни, особливо це стосується системи опалення та варіантів її порушення.

Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич розповів у своєму ефірі, як городянам потрібно підготуватись на випадок, якщо опалення не буде.

«У контексті опалювального сезону прошу всіх відповідально поставитися до підготовки до цієї зими. У нас може бути все, що завгодно. Тому багатоквартирні будинки, власники квартир, будь ласка, підготуйте собі так звану одну теплу кімнату: максимально утепліть її, утепліть вікна, зачиняйте двері, підкладайте під них щось — тобто зробіть місце, де у разі якихось проблем, наприклад, прилетить ракета в якусь котельню і таке інше – ви одразу зможете перейти в ту кімнату і там перебути, поки наші служби все відремонтують» , — сказав мер.

Він також додав, що потрібно підготуватися і приватному сектору:

«У кого пічне опалення – запасіться необхідною кількістю дров чи брикетів, хто має газ – підготуйте альтернативу. У вас також має бути тепла кімната-місце. Де у разі відсутності опалення ви зможете погрітися», — наголосив Сенкевич.

Міський голова розповів, що влада має план на випадок попадання ворожих ракет до котельні:

«Якщо ракета прилетить до якоїсь котельні, то ви повинні розуміти, що деякий час вона не працюватиме, поки її відновлять завдяки нашим колегам із Данії. Ми маємо переносні котли, ми зможемо виходити на місце і ремонтувати ці котли», — резюмував мер.

Джерело

 

Читайте также  УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ, СПОРТУ ТА КУЛЬТУРИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *