ЕКОНОМІКА

Миколаївські аудитори встановили порушення у сфері закупівель на загальну суму 760 млн

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області здійснили 324 контрольні заходи, охопивши контролем фінансових та матеріальних ресурсів на суму 11,0 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби у Миколаївській області.

Вжитими заходами завдяки зусиллям аудиторів забезпечено відшкодування порушень, що спричинили втрати фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 44,5 млн гривень.

Під час проведення моніторингів встановлено порушення у сфері закупівель на загальну суму 760 млн. грн. За результатами проведених моніторингів замовники скасували торги з 25 процедур на суму 28 млн. грн. та розірвали 44 договори на загальну суму 87,3 млн. грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 23 контрольних заходів, розпочато 8 досудових розслідувань, 17 матеріалів долучено до кримінальних проваджень. Вручено 3 письмові повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за результатами участі у перевірках правоохоронних органів. За скоєні фінансові порушення 21 посадову особу притягнуто до матеріальної та дисциплінарної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю ухвалили 26 управлінських рішень, ухвалили до обліку 58 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

Джерело

Читайте также  При переводе средств украинцев будут усиленно идентифицировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *