ПОЛІТИКА

Макрон і Шольц у Парижі закликали Зеленського до мирних переговорів із РФ, — WSJ

У лютому в Парижі під час тристоронньої зустрічі президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Олаф Шольц закликали президента України Володимира Зеленського до мирних переговорів із Росією.

Про це повідомляє  The Wall Street Journal .

За даними джерел видання, за вечерею в Єлисейському палаці Макрон виступив із тверезішим посланням, повідомивши Зеленському, що навіть такі смертельні вороги, як Франція та Німеччина, мали укласти мир після Другої світової війни.

При цьому французький лідер заявив Зеленському, що він був великим військовим лідером, але зрештою йому доведеться перейти до політичної державної діяльності та приймати складні рішення.

Виступаючи після на конференції з безпеки в Мюнхені Макрон став одним із перших західних лідерів, який публічно засумнівався в тому, що Україна чи Росія зможуть досягти своєї мети на полі бою, заявивши, що жодна зі сторін не зможе здобути військову перемогу.

«Зараз нам потрібно, щоб Україна розпочала військовий наступ, який відсуне російський фронт, щоб відкрити шлях для повернення до переговорів», — заявив президент Франції.

У свою чергу, Зеленський заявив, що він неодноразово закликав світових лідерів чинити тиск на російського диктатора Володимира Путіна з метою проведення зустрічі перед вторгненням, на що той відповів відмовою.

«Звірства, здійснені Росією за останній рік, роблять такі переговори неможливими. Тепер це ми не можемо цього зробити. Там нема про що і нема з ким говорити», — заявив український лідер.

Джерело

Читайте также  Путіна так інформують про війну, що він взагалі не усвідомлює реальної ситуації – WSJ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *