ПОЛІТИКА

Макрон підтвердив свої плани розмістити західні війська в Україні

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що наземна операція за участю західних військ в Україні може бути необхідною «у якийсь момент». Таким чином, він свою заяву щодо можливого розміщення військ Заходу на території нашої держави. Про це він сказав в інтерв’ю газеті Le Parisien, його слова цитує  Le Monde .

«Можливо, в якийсь момент — я не хочу цього, я не братиму на себе ініціативу — нам доведеться провести операції на місцях, хоч би якими вони були, щоб протистояти російським силам. Сила Франції в тому, що ми можемо це зробити «, — запевнив політик.

Відомо, що про те, що не варто виключати варіанти запровадження західних військ в Україну, Макрон заявив наприкінці лютого. На такі слова бурхливо відреагували у Берліні та інші європейські партнери. 

Водночас, різні погляди щодо можливості наземних операцій та надання Києву ракет далекого радіусу дії можуть підірвати співпрацю між союзниками. Канцлер Німеччини Олаф Шольц різко відреагував на заяву Макрона з цього питання та заклик французького лідера до партнерів не бути «боягузами».

Джерело

Читайте также  В Україну прибули нові добровольці РДК, серед них ветерани ПВК «Вагнер»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *