ПОЛІТИКА

Майже всі нардепи отримали 100% надбавки до окладу за січень 2023 року

Більшість депутатів Верховної Ради, 396 із 415, отримали надбавку у 100% до посадового окладу за січень 2023 року.

Про це  пише  «Українська правда» із посиланням на відповідь апарта Верховної Ради.

Середня виплата на одного депутата за січень 2023-го склала 48,8 тис. гривень. службове відрядження», – йдеться у повідомленні.

Найбільше грошей отримав голова Верховної Ради Руслан Стефанчук – 78,9 тис. грн., а також голова комітету парламенту із закордонних справ Олександр Мережко – 69,1 тис. грн.

Найменшу суму виплатили депутату групи «Довіра» Валерію Лунченку – 4,9 тис. грн та виключеному з фракції «Слуги народу» Олександру Дубинському – 5 тисяч гривень.

З-поміж тих 19 депутатів, які не отримали надбавку за інтенсивність роботи, 17 взагалі не отримали жодних виплат за січень. Переважно це позбавлені мандатів нардепи від забороненої ОПЗЖ (Ігор Абрамович, Олег Волошин, Тарас Козак, Наталія Королевська, Ренат Кузьмін, Віктор Медведчук, Юрій Солод, позафракційний Андрій Деркач), а також кілька нардепів з інших фракцій та груп, зокрема Лариса Б. Олесь Долгий, Ольга Стефанишина.

Ще двоє нардепів, позбавлений мандату від ОПЗЖ Андрій Аксьонов та Сергій Шахов із групи «Довіра» не отримали зарплату, але отримали компенсацію за невикористану відпустку та відрядження.

Загалом на всі виплати депутатам у січні 2023 року витратили 19,4 мільйона гривень – це майже вдвічі більше ніж за аналогічний місяць минулого року. Тоді на виплати депутатам із бюджету витратили 10,3 мільйона гривень.

Джерело

Читайте также  Умер мэр Харькова Геннадий Кернес

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *