Лауреатом премії «Національна легенда України» став миколаївський рятівник Ігор Івасіков

Президент Володимир Зеленський у неділю нагородив лауреатів премії «Національна легенда України».

Про це повідомляється в Telegram Зеленського.

Зокрема, серед нагороджених – посол платформи UNITED24, відомий футболіст та екс-тренер української збірної Андрій Шевченко.

«Переможець Ліги чемпіонів та володар «Золотого м’яча». Ці та багато інших титули прославили його на весь світ. А зараз допомагають гуртувати світ для підтримки та допомоги Україні», — зазначив Зеленський.

Також посмертно нагороджено співака Анатолія Борисовича Солов’яненка за «вагому творчу спадщину та зміцнення культурної слави України», — сказано в повідомленні.

Інші лауреати менш відомі широким масам.

Зокрема, цьогорічну нагороду отримав провідник Анатолій Бабичев. «Дев’ять днів його потяг вивозив людей із Костянтинівки, Харкова, Краматорська, Лимана. У цьому ж поїзді, в іншому вагоні працювала його дружина Наталія. Під час обстрілу поїзда вона загинула. Незважаючи на особисту трагедію, Анатолій не зламався, повернувся у службу та порятунок людей «, — йдеться у повідомленні.

Також лауреатом став пожежник Ігор Івасиков, завдяки діям якого з-під завалів ОДА у Миколаєві було врятовано 17 людей.

Подружжя-лікарів Ольга та Анатолій Свист у Бучі два тижні під постійними обстрілами та без належного обладнання «робили надскладні операції, рятуючи життя тяжко поранених дітей».

Лауреаткою премії також стала вчителька Ганна Бут із Мелітополя. «Відео, де вона, загорнувшись у прапор України, вимагає від міжнародної спільноти більш рішучих дій, потрапило майже у всі світові ЗМІ та соцмережі», — йдеться у повідомленні.

Волонтер Тата Кеплер вісім років поспіль допомагає українській армії. «Неможливо порахувати, скільки за цей час було знайдено та доставлено аптечок, медичних рюкзаків, турнікетів, бронежилетів та іншого спорядження», — зазначається у тексті.

Джерело

 

Читайте также  Доллар — 40, евро — 41: новые курсы валют в Николаеве

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *