Крим повернуть і силовим шляхом, і дипломатією, — Буданов

Україна поверне всі втрачені з 1991 року території, зокрема Крим. Таку думку начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов озвучив в інтерв’ю LIGA.net, опублікованому 26 грудня.

За його словами, думки аналітиків, які озвучуються в західних ЗМІ, що нібито звільнення анексованого Росією півострова Крим можливе лише в далекій перспективі, а сьогодні йдеться лише про переговори щодо відновлення кордонів до 24 лютого 2022 року, йому «не цікаві».

«Мені не цікаво слухати думки людей, які не відображають позицію українського народу. У мене протилежна думка. Ми повернемо назад усі втрачені території. Україна – країна, визнана у межах 1991 року. Хто з цим не згоден – не погоджується зі світопорядком, який існує з часів закінчення Другої світової війни, та з новими основами ООН. Крим буде повернутий комбінованим шляхом: і силою, і дипломатією. Але без сили нічого не буде. Наші підрозділи зайдуть туди зі зброєю в руках»,  – сказав Буданов.

Відповідаючи на питання щодо перспектив використання флоту морських дронів-камікадзе, який збирає Україна, він відповів, що зараз погода заважає ефективності такої зброї.

«Погода не дуже сприятлива для діяльності суден. Для використання водних дронів – теж не дуже. Коли будуть сприятливі умови – думаю, їхнє застосування відновлять»,  – сказав начальник військової розвідки.

Буданов також згадав півострів, говорячи про те, де українцям можна планувати майбутню відпустку влітку 2023 року.

«Я пораджу Крим. Це перлина України, яка давно чекає на українських туристів»,  – заявив голова ГУР МО.

Джерело

 

Читайте также  У Росії запасів ракет є ще на кілька масштабних атак, - Буданов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *