Кабінет Міністрів продовжив пільгову ціну на електроенергію для населення ще на місяць

Кабінет Міністрів під час засідання 25 квітня продовжив дію фіксованого тарифу на електроенергію для населення до кінця травня. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмігаль. На засіданні уряду він заявив, що уряд продовжує пільгову ціну на електроенергію для населення на ще один місяць.

Ціна на електроенергію для населення до червня становитиме 1,44 грн/кВт-год та 1,68 грн/кВт-год залежно від споживання (до 250 кВт-год та понад 250 кВт-год відповідно).

Тарас Мельничук, представник уряду у ВРУ, заявив, що уряд вніс зміни до ухвали КМУ від 05.06.2019 N 483 «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії». Згідно з цим, дія фіксованої ціни на електричну енергію для побутових споживачів продовжена до 31 травня 2023 року з метою соціального захисту населення від підвищення цін (тарифів) на електричну енергію у зв’язку з військовим станом в Україні.

Раніше Кабмін зберігав фіксовану ціну на електроенергію для населення до 30 квітня 2023 року.

 

Читайте также  Стали ли украинцы богаче: итоги 2019 года

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *