ЗСУ здійснили контратаку в Бахмуті: противник залишив деякі позиції після низки боїв, — Сирський
Збройні сили України розпочали контратаку на підконтрольні території в Бахмуті, змушуючи противника залишити деякі свої позиції. Про це повідомив командувач Східного угруповання Олександр Сирський, який зазначив, що незважаючи на значні втрати, противник продовжує вводити нові штурмові групи, бійців приватних компаній та десантників.
«Щоб просунутися вперед, ворог застосовує максимум зусиль і не зважає ні на що. Незважаючи на значні втрати, у бій постійно вводять нові штурмові групи Вагнера, бійців інших приватних компаній, десантників. Але взяти місто під контроль противнику не вдається», – заявив командувач.
За словами командира, ситуація є досить складною, проте деякі позиції ворога вдалося залишити під контролем.
«Водночас на окремих ділянках міста ворог був контратакований нашими підрозділами та залишив деякі позиції», — додав Сирський.