Зеленський та Путін погодилися відвідати саміт G20 в Індонезії — ЗМІ

Український президент Володимир Зеленський та російський диктатор Володимир Путін попередньо погодилися відвідати саміт G20 в Індонезії у листопаді.

Про це  повідомляє  The National з посиланням на посла Індонезії в ОАЕ Хусіна Багіса.

Дипломат зазначив, що нібито матеріально-технічна підготовка до прийому двох президентів уже триває. Він додав, що світ займатиме перше місце на порядку денному, тому вони готові організувати зустріч Зеленського та Путіна.

«Ми вирішуємо, в яких готелях їх розмістити — в одному пана Путіна і в іншому — пана Зеленського», — сказав він, маючи на увазі необхідність уникати напруги, маючи їх надто близько один до одного.

Однак ні українське, ні російське МЗС не відповіли на прохання видання підтвердити плани відвідин лідерами зустрічі на Балі.

Індонезія готова організувати зустріч президента України Володимира Зеленського та російського диктатора Володимира Путіна на саміті G20.

Зазначимо, що президент Індонезії особисто вручив Володимиру Зеленському запрошення на саміт G20. Глава України подякував індонезійському голові, але тоді глава держави наголосив, що його участь у заході залежить від присутності там глави Російської Федерації.

Тим часом у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації заявили, що російський президент Володимир Путін погодився взяти участь у саміті G20. Формат участі поки що невідомий. Як пояснили в дипломатичному відомстві РФ, він «залежатиме від подій у світі та санітарно-епідеміологічної ситуації у Південно-Східній Азії».

Джерело

 

Читайте также  Зеленський чи Порошенко: свіже опитування, хтo oчoлює прeзидeнтський рeйтинг

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *