ПОЛІТИКА

Зеленський різко розкритикував Amnesty International

Останній звіт правозахисної організації Amnesty International про війну Росії проти України намагається перекласти відповідальність за військові злочини з агресора на жертву.

Про це сказав у вечірньому зверненні президента Володимира Зеленського.

За його словами, за сьогоднішнім обстрілом Торецька та тисячами інших злочинів російських терористів Україна не бачить своєчасних та чітких звітів деяких міжнародних організацій.

«Ми побачили зовсім інший звіт від Amnesty International, який намагається амністувати країну-терориста і перекласти відповідальність з агресора на жертву. Немає і не може навіть бути гіпотетично жодної умови, за якої будь-який російський удар по Україні стає виправданим. Агресія проти нашої держави нічим не спровокована, загарбницька та терористична. І якщо хтось робить звіт, в якому агресор та жертва в чомусь однакові, якщо аналізуються якісь дані про жертву, а дії агресора ігноруються, то з цим не можна миритися», — зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що російські війська неодноразово свідомо били по чергах за водою, евакуаційними автобусами, зупинками громадського транспорту. Агресор також не зупинявся перед ударами по меморіалах жертвам Голокосту, цвинтарями, табором з полоненими в Оленівці.

«І звітів про це чомусь немає. Ось така аморальна вибірковість. Кожен, хто амністує Росію та створює такий інформаційний контекст, що якісь удари терористів виправдані чи зрозумілі, не може не усвідомлювати, що це допомагає терористам. А якщо є такі маніпулятивні звіти, то й відповідальність за загибель людей поділяєте із ними», — додав президент.

Нагадаємо, правозахисна організація Amnesty International заявила , що українські військові, які стримують російську навалу, наражають на небезпеку громадянське населення, створюючи бази і розміщуючи озброєння в школах і лікарнях, в Офісі президента на це відповіли, що життю українців загрожує лише армія Росії.

Читайте также  Жена Нетаньяху устроила скандал в самолете и бросила хлеб-соль на землю по прилету в Киев

Джерело

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *