Зеленський розповів про розмову з китайським лідером: Україна хоче залучити Сі Цзіньпіна до формули миру якнайбільше країн світу

Під час пресконференції у Києві президент України Володимир Зеленський розповів про телефонну розмову з китайським лідером Сі Цзіньпіном. Він заявив, що обговорив залучення Пекіна до мирних ініціатив України та необхідність поважати та підтримувати суверенітет країни.

«Для нас дуже важливо залучити до нашого формату, нашої формули миру якнайбільше країн світу, які могли б потім тиснути на Російську Федерацію, щоб відновити мир, відновити нашу територіальну цілісність», — сказав глава держави.

Президент також зазначив, що Україна хоче залучити якнайбільше країн світу до формули миру, щоб відновити територіальну цілісність. Він наголосив, що під час розмови Сі Цзіньпін висловив повагу до територіальної цілісності та суверенітету України.

«Про територіальну цілісність, про суверенітет, про всі ці питання ми говорили і почули повагу до всіх цих принципів», — резюмував Володимир Зеленьский.

 

Читайте также  Россия и Китай заблокировали в ООН санкции против КНДР

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *