ПОЛІТИКА

Зеленський назвав зброю, здатну переламати хід війни в Україні

Президент України Володимир Зеленський назвав головні чинники, які можуть допомогти Україні змінити перебіг війни.

Про це він  розповів  в інтерв’ю програмі Cinque Minuti італійського телеканалу Rai 1.

Зеленський наголосив, що війна України проти цинічного ворога триває і головне, що могло б змінити хід ведення бойових дій, — це сучасна далекобійна зброя або та, яка відповідатиме характеристикам російського озброєння.

«Якщо у тебе є відповідна зброя, і ти можеш відповісти російській армії, яка використовує далекобійну зброю по твоїх цивільних містах. Наприклад, Херсон, вони стоять на іншому березі Дніпра і їх далекобійність більша, ніж у нас. Вони стріляють 20 км плюс, а у нас — до 20 км артилерійський снаряд. Якщо у тебе є далекобійна зброя, ти можеш їх вибити далі», — зауважив очільник держави.

Зеленський навів як приклад, що тільки-но Україна змогла вибити з українських територіальних вод Чорного моря російський флот, тільки-но РФ почала втрачати свої кораблі, багато з цих кораблів відійшли в російські територіальні води.

Раніше президент вже говорив про те, що українській армії необхідна далекобійна зброя. Завдяки їй Сили оборони зможуть не лише звільняти від окупантів українські території, а й успішно виконуватимуть оборонні дії, зберігаючи дистанцію від ворога, вважає Зеленський.

«Без далекобійної зброї складно не тільки наступальну місію виконувати — складно проводити й оборонну операцію. Це говорить про те, що ти борониш свою землю й не можеш досягти відповідної дистанції, щоб знищити твого ворога. Тобто дистанційну перевагу має ворог», — пояснив глава держави.

Джерело

Читайте также  Николаевский порт «Ольвия» передали в концессию Катару

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *