Зеленський відповів на петицію з вимогою повернути військовим по 30 тисяч гривень премії

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію з вимогою повернути військовим премію 30 тисяч гривень, яка за тиждень набрала 30 тисяч підписів. Він передав її на опрацювання голові Кабміну Денису Шмигалю.

У відповіді на петицію Зеленський зазначив, що Кабмін затвердив ухвалу про виплату військовослужбовцям по 100 000 грн або 30 000 грн на місяць 28 лютого 2022 року.

«Сьогодні з метою забезпечення соціальної справедливості щодо стимулювання військовослужбовців урядом здійснено низку заходів щодо диференціації розмірів зазначеної винагороди залежно від місця, умов та особливостей проходження служби у формуваннях сил безпеки та оборони України. Отже, згадані виплати безпосередньо залежатимуть від районів перебування військовослужбовців, складності та специфіки бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують», – повідомив Зеленський.

Також президент звернувся до прем’єра з проханням комплексно опрацювати поставлене в петиції питання, звернувши особливу увагу на забезпечення належного соцзахисту військових та дотримання принципів справедливості щодо стимулювання військових, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Про результати розгляду петиції автора проінформує Кабмін.

Джерело

 

Читайте также  На рынке труда число соискателей растет, а число вакансий снижается

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *