Зеленський впевнений: росіяни тікатимуть із Криму швидше, ніж із Донбасу

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Україна точно деокупує Крим, і росіяни швидше тікатимуть із півострова, ніж із тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Зеленський відзначив, що коли Україна дійде до адмінкордону з Кримом, росіяни почнуть втікати, оскільки зараз вони активно готуються до оборони.

«Ми точно деокупуємо Крим. Це буде легше, ніж те, що відбувається зараз… Коли ми дійдемо до адмінкордону з Кримом, ви побачите, як росіяни бігтимуть… Вони зараз копують окопи там, перерили весь пляж…», — сказав він в інтерв’ю. іноземним ЗМІ.

Президент також наголосив, що президент Росії Володимир Путін та окупаційна влада Криму промивають мозок місцевим жителям, обіцяючи їм мільярдні інвестиції, але за останні десять років лише мілітаризували півострів та заарештовували людей у Криму. Володимир Зеленський також запевнив, що росіяни тікатимуть із Криму швидше, ніж із Донбасу, та підкреслив, що коли Україна дійде до першого села у Криму, люди на півострові вийдуть на вулиці та гнатимуть окупантів.

«Вони тікатимуть із Криму, тікатимуть швидше, ніж із Донбасу. Вони навіть собі не уявляють… що, як тільки ми дійдемо до першого села у Криму, ви побачите, як люди у Криму вийдуть на вулиці і будуть також гнати цю «владу» «З Криму. Так воно і буде», — сказав Зеленський.

 

Читайте также  Україна виборола відразу дві медалі на спортивній ходьбі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *