СУСПІЛЬСТВО

Замкомандира військової частини привласнював «бойові» виплати, — прокуратура Південного регіону

При процесуальному керівництві Кропивницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомлено про підозри начальникові штабу – першому заступникові командира, старшому помічнику начальника штабу з кадрів та стройової частини та молодшому сержанту однієї з військових частин ЗС України за фактом присвоєння майна (ч. 4 ст. 191 КК України). Про це повідомляє пресслужба прокуратури Південного регіону.

За даними слідства, у березні – червні 2022 року начальник штабу – перший заступник командира військової частини, діючи спільно зі старшим помічником начальника штабу з кадрів та стройової частини та молодшим сержантом, безпідставно вносили прізвище молодшого сержанта до списків осіб, які мають право на виплату додаткової винагороди за безпосередню участь у бойових діях. Водночас останній, перебуваючи у м. Києві за місцем свого постійного проживання, участі у відсічі збройної агресії РФ не брав і у вказаний час обов’язки військової служби не виконував.

Внаслідок таких протиправних дій вищезазначені особи незаконно заволоділи бюджетними коштами на загальну суму понад 230 тисяч гривень. Наразі щодо учасників схеми готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі слідчого управління ГУ Нацполіції у Кіровоградській області під оперативним супроводом працівників Департаменту військової контррозвідки СБ України та Управління стратегічних розслідувань у Кіровоградській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Джерело

Читайте также  Стоимость импортного газа для Украины подорожал на 20%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *