СУСПІЛЬСТВО

Залужний розповів, коли Україна деокупує Маріуполь (відео)

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що Україна зможе повернутися до окупованого Маріуполя вже цього року. Про це він сказав під час бесіди з журналістом Дмитром Комаров для його документального фільму » Рік ««.

За словами Залужного, під час зустрічі з дітьми до нього підійшов хлопчик і поставив питання про Маріуполь.

«Хлопчик, Ілля його, по-моєму, звали, йому років, напевно, 4. І він мене за руку відвів, сказав, що хоче окремо поговорити… Каже, нахилиться, я вам на вушко скажу… а ми точно повернемося до Маріуполя?» » — Розповів Залужний.

Тоді головнокомандувач відповів, що Україна повернеться до Маріуполя вже 2023 року. Залужний зазначив, що коли діти таке просять, його це «надихає».

Також під час розмови з Комаровим Залужний зазначив, що воює за свій будинок, свою сім’ю та свою країну.

«15 тисяч втрат в Афганістані фактично поставили на коліна Радянський Союз. Зараз цифра втрат Російської Федерації набагато більша. І воно не зупиняє. Підсумок лише один, що найдешевше, що є в цій країні, — людське життя. У нас трохи інша тактика і стратегія , у нас немає таких можливостей — витрачати багато боєприпасів, щоб знищити свою інфраструктуру. Нам немає сенсу, ми вважаємо кожен снаряд», — сказав Залужний.

Джерело

Читайте также  СБУ просто під час служби затримала військовослужбовця-шпигуна (відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *