Жителям Херсонської області дали рекомендації на випадок підриву росіянами греблі Каховської ГЕС

У Херсонській міській військовій адміністрації дали жителям міста та області поради, як вчинити у разі підриву російськими терористами греблі Каховської ГЕС.

Рекомендації оприлюднено на  Facebook-сторінці  Херсонської міськради.

«У разі прориву греблі Каховської ГЕС на території Херсонської міської територіальної громади за 2 години почнеться катастрофічне затоплення. Рівень води у Дніпрі після прориву може піднятися до 5 м. Максимального рівня води буде досягнуто через 13 годин 48 хвилин. Час стояння піку повені — 3 години 30 хвилин», — зазначили у відділі цивільного захисту Херсона.

Тому громадян закликають у разі небезпеки вимкнути електроприлади, газові плити, взяти документи, необхідні речі, запас їжі та питної води та прямувати до безпечних районів.

Громадянам, які проживають уздовж берегової лінії річок Дніпро та Кошова, необхідно прямувати до наступних безпечних районів:

  • мешканцям селища міського типу Антонівка піднятися на вулиці Горького та Антонівську;
  • мешканцям Дніпровського району піднятися до вулиці Херсонської (в район площі В’ячеслава Чорновола), шосе В’ячеслава Чорновола та вулиці Перекопської;
  • жителям Суворівського району піднятися на вулиці Гімназійної, Соборної та Грецької;
  • жителям Корабельного району, у тому числі Карантинного острова, піднятися до вулиці Качельної (вище площі Корабелів) та вулиці Полтавської;
  • жителям Карантинного острова, за неможливості евакуюватися на безпечну територію, піднятися на рівень третього поверху будівель;
  • мешканцям селища Зимовник піднятися до району міського цвинтаря;
  • мешканцям селища міського типу Камишани піднятися на вулицю Центральну;
  • мешканцям селища Приозерне піднятися вище за вулицю Білозерську.

Також у військовій адміністрації міста закликали надавати допомогу хворим та літнім людям та сповістити сусідів про небезпеку.

Джерело

 

Читайте также  Температура Земли в 2020 году была рекордно высокой за 3 млн лет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *