Губернатор Николаевщины лично спас девушку, которую привалило деревом. Видео

Во вторник, 3 марта, в селе Мигея Первомайского района Николаевской области девушку, которую привалило деревом, спасал лично председатель Николаевской облгосадминистрации Александр Стадник.

Об этом сам губернатор сообщил на своей странице в социальной сети «Фейсбук».

Помимо самого главы ОГА, девушку также доставали из-под дерева вице-губернатор Алексанр Трайтли и исполняющий обязанности начальника управления инфраструктуры Сергей Сикорский.

«Сьогодні, повертаючись до Миколаєва, вирішили зробити зупинку в селі Мигія в кафе «Три бажання», аби перепочити та випити кави. Та раптом до нас підбігла дуже налякана бабуся. Вона кричала та просила допомогти її доньці Олені, яку в лісі придавило дерево.

Не гаючи часу, разом з Олександром Трайтлі та Сергієм Божко ми побігли на місце події рятувати постраждалу, паралельно викликавши швидку допомогу та поліцію.

Разом з нами кинулись на допомогу дві небайдужі місцеві дівчини Валентина та Любов. Спільними зусиллями ми врятували жінку, яка постраждала від нещасного випадку та заспокоїли її мати.

Наразі Олена госпіталізована до травматологічного відділення Первомайської міської лікарні. Вона пройшла медичне обстеження, її стан стабільний.

Приємно усвідомлювати, що старе добре прислів’я актуальне й нині: світ не без добрих людей. Щира вдячність Валентині Ливарук, Любові Куксиній та всім, хто доклав зусиль задля порятунку жінки та не залишився осторонь цієї ситуації!

Ця подія вкотре підтвердила, що об’єднавши зусилля, ми здатні протистояти будь-яким перешкодам! В єдності наша сила», — написал Стадник и опубликовал видео происшествия.

Источник

 

Читайте также  В Полтаве 18-летняя девушка застрелила инструктора тира

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *