ПОЛІТИКА

В Італії заговорили про «політичне перемир’я» між Україною та Росією

Міцний світ не може досягатися виключно воєнним шляхом. Тому Україні слід готуватися до політичного «перемир’я» з Росією, хоча час для нього ще не настав.

Про це в інтерв’ю Quotidiano Nazionale заявив міністр оборони Італії Гвідо Крозетто. Водночас він зазначив, що після початку війни між Ізраїлем та ХАМАС увага до війни в Україні знизилася на рівні ЗМІ, проте Захід продовжує неухильно підтримувати Україну у боротьбі за власний суверенітет та дотримання міжнародного права.

За словами глави італійського оборонного відомства, рано чи пізно Україні доведеться досягати політичного «перемир’я» з Росією. Хоча зараз цей час ще не настав.

«Очевидно, що міцний світ не може ґрунтуватися лише на військових діях. Необхідне політичне перемир’я». «Надія помирає останньою». – Ред.)», – зазначив Крозетто.

Водночас, він не погодився із твердженням журналіста про те, що війна в Україні зайшла в глухий кут, а увага всього світу прикута до подій на Близькому Сході, тоді як про Україну світова спільнота нібито забула.

«Увага до російсько-українського конфлікту зменшилася на рівні ЗМІ, а не на політичному. Підтримка Києва з боку Заходу та ЄС незмінна. Україна бореться за захист свого суверенітету, а також поваги до міжнародного права, не лише за власну свободу», — наголосив міністр . оборони Італії

Джерело

Читайте также  Новогоднее поздравление Зеленского украинцы восприняли по-разному

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *