СУСПІЛЬСТВО

В іншу область за «новим життям»: поліцейські розшукали двох утікачок з Южноукраїнська

Правоохоронці встановили місцезнаходження двох дівчат, які зникли три дні тому, та повернули їх до навчального закладу.

Про це повідомляє Вознесенське районне управління поліції.

Повідомлення про зникнення двох подруг 17-ти та 18-ти років надійшло увечері 11 березня до чергової частини відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління від коменданта одного з гуртожитків Южноукраїнська. За словами заявниці, дівчата ще вдень пішли з гуртожитку та не повернулися. Де вони можуть бути, ніхто не знав.

«На розшук зниклих було задіяно весь особовий склад відділення поліції. Внаслідок низки проведених оперативно-розшукових заходів співробітники управління карного розшуку обласного управління поліції разом із дніпровськими колегами встановили, що дівчата всі ці дні перебували у Дніпрі та не бажали повертатися додому. Поліцейським втікачки розповіли, що вже знайшли роботу та вирішили розпочати нове життя у мегаполісі», — розповіли в поліції.

З дівчатами правоохоронці провели профілактичну бесіду, зосередивши увагу на негативних наслідках, до яких може призвести їхня поведінка.

«Поліція закликає батьків та опікунів стежити і бути уважними до своїх дітей та вихованців, цікавитися їхнім дозвіллям та проблемами, будувати довірчі та дружні стосунки з дітьми, щоб вони не потрапляли в ситуації, де їм може загрожувати небезпека», — закликають поліцейські.

Джерело

Читайте также  Под Одессой турист из Испании собрал 20 контейнеров мусора

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *