В Южноукраїнську депутати хочуть звільнити секретаря ради та заступників міського голови

Южноукраїнська міська рада планує достроково припинити повноваження секретаря ради Олександра Акуленка і заступників міського голови Олексія Майбороди, Марії Дроздової та Сергія Горностая. Відповідні проєкти рішень вже оприлюднені в ЗМІ – газеті «Контакт» (єдиному на території ЮМТГ ЗМІ, яке має державне реєстраційне посвідчення).

У чому звинувачують секретаря Южноукраїнської міськради ради

В Южноукраїнську депутати хочуть звільнити секретаря ради та заступників міського голови

Секретаря Южноукраїнської міської ради VIII скликання Олександра Акуленка, який тимчасово виконує обов’язки мера, обранці громади звинувачують у перевищенні повноважень, тиску на депутатів та в систематичному порушенні регламенту ради.

«Згідно ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування» питання клопотання перед керівниками державних підприємств щодо звільнення з займаних посад працівників таких підприємств не належить до повноважень виконавчого комітету.»

«Листом № 21/02-34/27 від 04.01.2023 року Южноукраїнська міська рада (за підписом секретаря Акуленка О.А.) повідомила відокремлений підрозділ «Південноукраїнська атомна електрична станція» ДП «НАЕК «Енергоатом» про свою відмову від участі в процедурі санації КП «ТВКГ», що практично унеможливило збереження даного комунального підприємства та безперебійне забезпечення мешканців Южноукраїнська водою та теплом. Дане рішення було прийнято секретарем Южноукраїнської міської ради одноосібно, в порушення положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

«Також тиск на депутатів Акуленко О.А. здійснив у листі від 04.01.2023 №21/02-34/39 «Про надання відповіді на депутатське звернення» закликаючи депутатів ЮМР скласти депутатські повноваження та розповсюджуючи недостовірну інформацію, про те що вони ніби то, «публічно заперечували проти звернення щодо усунення депутатів проросійських партій від здійснення владних повноважень та чинили перешкоди втіленню законодавчих ініціатив про запобігання колабораціонізму, а також у подальшому навмисно пропускали без поважних причин засідання ради». В даному листі Акуленко О.А. трактував зухвалі хуліганські дії невідомих осіб (20 грудня 2022 року перед початком 34 сесії ЮМР VIII скликання «невідомі» особи розлили у сесійній залі рідину схожу на кров, у тому числі і на робочі місця депутатів. також у сесійній залі були розкидані шматки м’яса, дитячий одяг та іграшки вимощені у відповідній рідині), як такі, що не є кримінальним правопорушенням, навіть не намагаючись викликати в даному інциденті поліцію та наполягти на відкритті кримінального впровадження по даному факту.»

Повний перелік порушень високопосадовця зазначається у пояснювальній записці депутатки Антоніни Ананченкової.Припинити повноваження заступників міського голови

В Южноукраїнську депутати хочуть звільнити секретаря ради та заступників міського голови

Усім трьом заступникам міського голови Южноукраїнська депутати вміняють «неналежне та несумлінне виконання наданих посадових повноважень (обов’язків)», «порушення присяги посадової особи місцевого самоврядування у частині порушення законодавства України» та «несумлінне виконання своїх посадових обов’язків».

Читайте также  ДЕВУШКИ — НЕ «УКРАШЕНИЕ» ОБЩЕСТВА, А ЕГО ПОЛНОЦЕННАЯ ЧАСТЬ

Проєктами рішень Южноукраїнської міської ради про дострокове припинення повноважень та звільнення заступників міського голови передбачається визнати роботу посадовців незадовільною, припинити їхні повноваження з 30.05.2023 року та звільнити із займаних посад.


Коли ці питання будуть вирішуватися, наразі невідомо. Є інформація, що секретар ради Олександр Акуленко перебуває на лікуванні в медичному закладі Миколаєва. Оскільки він виконує ще й обов’язки міського голови, то пленарне засідання крім нього не може провести інша особа. Тим паче, що 37 сесія так і не закрита.

Джерело

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *