ЕКОНОМІКА

В «Укренерго» не бачать підстав для запровадження графіків відключень

Незважаючи на зростання вечірнього максимуму споживання електроенергії, потужностей України достатньо для забезпечення потреб споживачів. Через бойові дії та з інших причин без світла залишаються 437 населених пунктів. Про це заявили в «Укренерго».

«Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, достатньо для забезпечення потреб усіх побутових та юридичних споживачів. «Укренерго» не бачить підстав для обмежень в енергосистемі, якщо не буде нових обстрілів. Ліміти споживання не запроваджувалися», – йдеться у замітці.

Вчора, 14 листопада, середньодобова температура трималася на тому ж рівні, що й у понеділок, 13 листопада (6,1°C). Незважаючи на стабільну температуру, вечірній максимум споживання електроенергії продовжує зростати і вчора був на 1,4% вищим, ніж у понеділок, 13 листопада.

Експорт здійснюється до Словаччини, Румунії та Молдови в нічні часи (добовий мінімум споживання) загальним обсягом 1 422 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі часи до 263 МВт.

У той же час імпорт електроенергії здійснюється в основному вдень зі Словаччини, Румунії та Молдови. Загальний об’єм – 3896 МВт·ч, з максимальною потужністю в окремі години до 556 МВт.

З технічних причин є знеструмлені споживачі на Сумщині. Через негоду частково знеструмлено 11 населених пунктів у Дніпропетровській та Київській областях.

Загалом через бойові дії та з інших причин без світла залишаються 437 населених пунктів. Зокрема, через обстріл є пошкодження в мережах обленерго у Донецькій, Запорізькій, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться залежно від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

Джерело

Читайте также  Споживання електроенергії зростає: в «Укренерго» попередили про дефіцит генерації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *