СУСПІЛЬСТВО

В Україні хочуть боротися з покинутими авто

Народні депутати хочуть вирішити проблему занедбаних автомобілів в Україні. Відповідний законопроект №10204 вже підготовлено та внесено до Верховної Ради депутатом Сергієм Гривком.

Як зазначається в записці пояснення до законопроекту, часто автовласники свідомо залишають на тривалий час (або назавжди) уживані машини. Вони роками стоять на вулицях, прибудинкових територіях, парках та інших громадських місцях. Чинного механізму евакуації таких авто та притягнення їх власників до відповідальності наразі немає. Цю проблему і має вирішити новий законопроект.

Документ передбачає, що якщо такий автомобіль простоює не менше 6 місяців, а інформації про власника немає, то балансоутримувач об’єкту благоустрою повинен буде скласти акт та надати його до районної державної адміністрації.

Після деяких бюрократичних процедур розпочнеться пошук власника. Якщо останнього не знайдуть та транспорт визнають нічийним, відповідні органи мають вилучити авто та виставити на електронний аукціон.

Якщо протягом 10 років власник авто не з’явиться і не вимагатиме за нього грошей, то кошти передадуть державним та місцевим бюджетам.

 

ampercar.com

Читайте также  Военная стратегия Украины предусматривает отказ от срочной службы и переход армии на контракт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *