СУСПІЛЬСТВО

Військовий розповів про стан Чорноморського флоту РФ після ударів ЗСУ

У Чорноморському флоті Росії після того, як Збройні сили України «запалили», залишилося близько півтора десятка серйозних кораблів.

Про це в інтерв’ю  ТСН  розповів капітан запасу ВМС Павло Лакійчук.

«По-перше, це підводні човни, фактично 3, якщо не рахувати ті, що в Середземному морі відрізані від Чорноморського басейну, бойові завдання здатні виконувати 3. Це фрегати – 3, 2 старих можна вже не рахувати, мінус 1 у Середземному морі, вони якраз є ракетоносіями і виконують пуски «Калібрів». Це корвети, ракетні корвети, які теж здатні завдавати таких ударів. І кілька десантних кораблів залишилося. Після потоплення крейсера «Москва» у Чорному морі найбільшим у Росії військовим кораблем у її акваторії, як не на диво, є корабель Північного флоту», — сказав Лакійчук.

Він зазначив, що росіяни затягли його до Чорного моря ще до початку повномасштабної війни.

«Це «Петро Моргунов», здоровене схвалення. Ховлять вони його в Новоросійському порту. Тому що після того, як українські дрони, українські ракети почали давати серйозну прочуханку російським кораблям, вони реально за нього злякалися… Вони його ховають, як Гітлер ховав. свої дредноути» …Я думаю, Моргунова теж утоплять», — заявив Лакійчук.

Джерело

Читайте также  РФ проведе достроковий випуск із військових вузів через втрати в Україні, – Генштаб

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *