Культура

Вперше у конкурсі «Міс Всесвіт» візьмуть участь трансгендери (фото)

Цього року один із найпрестижніших конкурсів краси «Міс Всесвіт» проходить у Сальвадорі. Вперше за всю історію масштабної події в ній братимуть участь одразу дві трансгендерні жінки. Це представниці Португалії та Нідерландів, якими стали Марина Мачете та Ріккі Колле.

Португальській конкурсантці 28 років. В останні роки свого життя вона працювала стюардесою, а пізніше вирішила спробувати свої сили у конкурсі «Міс Всесвіт Португалія», де отримала бажану корону.

Представниці Нідерландів — 22. Вона мріє стати прикладом, що надихає, для всіх людей, які страждають від гендерної дискримінації.

Марина Мачете з Португалії

Марина стала першою трансгендерною жінкою у своїй країні, якій вдалося здобути титул «Міс Португалія».

«Як трансгендерна жінка, я подолала безліч перешкод на своєму шляху, але, на щастя, і особливо в моїй родині, любов виявилася сильнішою за невігластво», — поділилася Мачете.

У своїх соціальних мережах, де донедавна красуня була абсолютно неактивною, вона регулярно ділиться фото та відео із Сальвадора. Там уже зібралися всі 90 красунь, які 18 листопада у фіналі воюють за головну корону.

Ріккі Колле з Нідерландів

Представниця Нідерландів уже знає, яку місію виконуватиме у своєму житті. Вона планує боротися із гендерною дискримінацією.

«Я подолала так багато душевного та фізичного болю. Я вдячна за те, що почула своє ім’я, коли було оголошено про фінальний кастинг. Я дуже нервувала, але водночас була дуже мотивованою, я дійсно хотіла скористатися цією можливістю», — розповідала Колле, здобувши перемогу у своїй країні.

Після перемоги Ріккі зіткнулася з так званою антитрансреакцією, але дії хейтерів, як згодом зазначила сама модель, лише зіграли їй на руку.

«Єдине, що я хочу сказати ненависникам: дякую, тому що ви даєте мені більшу платформу, ніж я міг собі уявити… Я хочу висловитися на захист транслюдей, які цього потребують. У дитинстві мені не було на кого рівнятися, і я хочу бути прикладом для наслідування та натхненням для інших», – розповідала Колле.

Читайте также  На Земле появилось новое чудо света (фото)

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *