Ворог обстрілює Миколаївську область: зруйновано житлові будинки та підприємства

Окупанти продовжують обстріл території Миколаївської області. Минулої доби постраждали громади Миколаївського та Баштанського районів, а також Миколаїв .

Про це повідомляється у зведенні Миколаївської обласної військової адміністрації.

Миколаївський район:

Вранці 24 серпня ворог обстріляв приватне сільськогосподарське підприємство у с. Котлярове, Шевченківської громади. Через попадання боєприпасів та їх уламків спалахнула ремонтна майстерня. Внаслідок пожежі знищено сільгосптехніку та покрівлю майстерні. Постраждалих немає.

Також протягом дня, 24 серпня, під ворожим обстрілом було с. Новомиколаївка Первомайської громади. Внаслідок обстрілів частково зруйновано господарські споруди, також були влучення по відкритих територіях за межами населеного пункту. Постраждалих немає.

Баштанський район:

Орієнтовно з 21:30, 24 серпня до 05:00, 25 серпня, були обстріли за межами населених пунктів Широківської громади. Близько 23:00 обстріл зазнав с. Червона Долина. Попадання були у сільгосппобудови домогосподарств. Постраждалих немає.

Триває обстріл Березнегуватської громади. Так, внаслідок ворожих обстрілів вранці, 25 серпня, у смт Березнегувате зруйновано житловий будинок. Постраждалих немає. Також минулої доби було обстріляно прилеглі території сіл Лепетиха та Кавказ. Інформація про постраждалих та пошкодження уточнюється.

У Вознесенському та Первомайському районах день і ніч пройшли відносно спокійно.

Джерело

 

Читайте также  После допроса Порошенко в ГБР началась драка. ВИДЕО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *