«Вони програли цю війну», — Зеленський про атаку Кремля (відео)

Україна не атакувала ні Кремль, ні його володаря Володимира Путіна. Наша країна використовує зброю для захисту своєї території.
Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції у середу, 3 травня. Відео з цієї пресконференції опублікував Офіс президента на своїй Facebook-сторінці.
«Я можу повторити цей меседж. Думаю, буде зрозуміло всім: ми не атакуємо ні Путіна, ні Москву», – наголосив глава Української держави.
Лідер країни зазначив, що ми захищаємо свою територію, свої села та міста. Проте нашій державі не вистачає зброї навіть на ці потреби.
«Нам зброї не вистачає навіть для цього. Тому ми не використовуємо її будь-де. У нас дефіцит, ми не мож. Ми не атакували Путіна, залишимо це трибуналу», – зазначив президент України.
Він також пояснив, чому Росія може звинувачувати Україну в «спробі замаху» на Путіна.
«У Росії немає перемог. Він (Путін. –  Ред. ) не може більше мотивувати свою державу, у нього немає перемог на полі бою. Друга армія світу програла, вони не можуть окупувати нас. Тепер йому треба хоч якось мотивувати цих людей, щоб вони йшли вперед, крім вагнерівців, яких розстрілюють, якщо вони не йдуть уперед і повертаються назад”, – вважає він.
Путін більше не може «продавати» перемоги своєму суспільству інформаційно, адже він більше не має перемог, додав Зеленський.
«Вони програли цю війну, програли історично. Тепер йому потрібно робити щось різке. Чи то замахи, чи то дрони, чи то якісь гуси, які їх бомбили. Вони будуть вигадувати ті чи інші кроки. А все вирішується простіше – не треба нікого залякувати, вийдіть з нашої території, яку визнають усі», – резюмував президент.

 

Читайте также  У Києві виховательки приватного дитсадка катували дітей (відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *