Вознесенськ впроваджує новий відділ інспекції з контролю за паркуванням

У Вознесенську з’явився новий відділ інспекції з контролю за паркуванням, який буде здійснювати контроль за виконанням правил паркування транспортних засобів.

Інспектори нового відділу зможуть оштрафувати водіїв за порушення правил паркування, а також сприяти розвитку та покращенню стану паркувального простору та профілактиці порушень правил дорожнього руху.

Інспектори також будуть надавати інформацію про паркувальні місця, тимчасові обмеження та інші правила, пов’язані з паркуванням, щоб допомогти водіям уникнути порушень.

Відповідно до законодавства, інспектори матимуть право розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення за порушення правил зупинки, стоянки, порушення правил паркування транспортних засобів, неоплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування, зупинку або стоянку транспортних засобів на місцях, позначених відповідними дорожніми знаками та/або дорожньою розміткою, на яких дозволена зупинка або стоянка лише транспортних засобів, оснащених електричними двигунами, та паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безкоштовного паркування транспортних засобів, особами, які не мають відповідних пільг.

За порушення правил паркування водіїв можуть оштрафувати від 100 до 1713 гривень. Також інспектори можуть тимчасово затримати транспортний засіб шляхом доставки на спеціальний майданчик за допомогою евакуатора.

 

Читайте также  Українські військові не підтверджують і не спростовують заяви про висадження на лівому березі Херсонської області через інформаційну тишу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *