Вибух у Севастополі: знищено резервуари з нафтопродуктами для Чорноморського флоту РФ

Унаслідок вибуху у Севастополі 29 квітня було зруйновано понад 10 резервуарів із нафтопродуктами загальною ємністю близько 40 тисяч тонн. Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі для РБК-Україна. Зазначено, що ці нафтопродукти були призначені для Чорноморського флоту РФ.

Андрій Юсов додав, що ця трагедія сталася у місті Севастополь, яке стало свідком «бавовни» — цієї божої кари, включаючи загибель п’ятеро дітей у результаті вбивства цивільних в Умані. Він також зазначив, що ця подія буде мати довготривалі наслідки, а об’єкти, що забезпечують армію агресора, зазнали значних пошкоджень.

Представник ГУР МО також повідомив, що Головне управління розвідки знає про крадіжки, які здійснювали місцеві окупанти на цій та інших нафтобазах. Він наголосив, що посадові особи окупаційних властей розкрадають нафтопродукти та вчиняють інші корупційні дії на цих об’єктах. Це дає можливість українським силам безпеки та оборони розширити свої можливості.

 

Читайте также  На кордоні України та Польщі запрацював новий пункт пропуску: його не могли відкрити 15 років

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *