ПОЛІТИКА

Багаторівнева пастка: експерт пояснив, навіщо Росії потрібне «перемир’я» на Різдво

Військово-політичний оглядач групи «Інформаційний опір» Олександр Коваленко переконаний, що анонсований президентом РФ Володимиром Путіним «різдвяне перемир’я» є черговою провокацією. 

Як він зазначив у своєму  Telegram-каналі , з 2014 року на тимчасово окупованій частині Луганської та Донецької областей окупанти оголошували сотні перемир’їв. При цьому жодна з них не тривала довше за лічені години або навіть хвилини.

«Перемир’я від росіян — це пастка, багаторівнева. За рахунок перемир’я, вони мають намір здійснити в передовій зоні перегрупування та передислокацію підрозділів. Створити мінімум добовий накопичувальний запас БК. Реалізувати низку кривавих провокацій із звинуваченнями ЗСУ у порушенні перемир’я», — пояснив експерт. 

За словами Коваленка, це класичний сценарій від російських окупантів, який роками застосовувався у зоні бойових дій. Він наголосив, що «вестися на будь-які миротворчі заклики вбивць, ґвалтівників та мародерів – безглуздо».

«Тим більше, що українській стороні від цього перемир’я буде тільки більше шкоди, ніж користі. На мою думку, найправильніше рішення — офіційно відмовитися від дотримання перемир’я і продовжувати звільняти свою землю», — додав він.

Джерело

Читайте также  Запрет стрелять и абсурдные проверки: из ВСУ массово увольняются военные. Видео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *