Такими є дані про втрати ворога за 25 серпня. Оперативне командування «Південь» попередило, що ситуація на півдні складна, але контрольована.

Авіація Збройних Сил України вдарила по:

  • районах зосередження підрозділів та боєприпасів ворога в Архангельському та Бурханівці;
  • а також за коштами ППО росіян у Херсоні та Нововоскресенському.

Виконуючи вогневі завдання, ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ вдарили за місцем зосередження російських окупантів у Снігурівці, Нововоскресенському та Чкаловому.

«Підтверджені втрати ворога становлять 20 окупантів, 2 одиниці автотехніки, вузол зв’язку 98-го парашутно-десантного полку в Дудчанах та ще один склад боєприпасів у Нововоскресенському», – повідомило командування.

Остаточні втрати ворога дізнаються.

Через штормову погоду ворог у Чорному морі скоротив кількість ракетоносіїв до двох: надводного та підводного, що несуть 12 ракет типу «Калібр».

Також 25 серпня окупанти зосереджували сили, щоб утримати займані позиції, продовжували обстріл зі ствольної та реактивної артилерії, застосовували авіацію та ракетні удари.

Протягом 25 серпня російські загарбники на півдні:

  • 5 разів вдарили штурмовою авіацією та гелікоптером по наших позиціях вздовж лінії бойового зіткнення. На щастя, без втрат серед ЗСУ;
  • вдарили реактивними системами залпового вогню «Ураган» по Березнегуватській громаді. Потрапили сільськогосподарськими площами. Люди вціліли.

Джерело