СУСПІЛЬСТВО

Автомобілі на усі смаки: в Миколаєві відкрився новий автосалон

У Миколаєві відкрили новий автосалон – Steel Drive.

Про це повідомляє кореспондент «Новин-N».

Ще нещодавно подібною новиною важко було когось здивувати — був період, коли автосалони в нашому місті з’являлися наче гриби після дощу. Проте з початком війни все змінилося — більшість автосалонів і торгових майданчиків або мінімізували свою діяльність, або закрилися. Швидко та без мороку придбати потрібний автомобіль стало проблемою.

І ось перша ластівка, що свідчить про відродження автопродажів у Миколаєві, — новий автосалон. Розробляючи концепцію свого бізнесу, організатори нової справи постаралися врахувати максимум вимог та побажань покупців. Кожен, хто захоче стати клієнтом «Steel Drive» може розраховувати на повний спектр послуг. Вже зараз тут є більше 50 автомобілів, які відображають весь спектр купівельних запитів: від дорогого Mercedes до бюджетного Hyundai Accent.

Вибирати машину покупець може як самостійно, так і за допомогою кваліфікованого менеджера, який розповість про всі особливості вподобаного авто та нюанси його експлуатації. Технічний стан автомобіля можна перевірити на розташованій тут СТО. А якщо ви захочете переконатися в ходових якостях та зручності нового авто, вам його дадуть для тест-драйву.

У новому салоні покупцям надається можливість автообміну: ви можете обміняти ваш старий автомобіль на новий із виплатою різниці як в один, так і в інший бік.

Практикується також терміновий викуп автомобіля: вся процедура займає не більше 20 хвилин, після чого ви відразу отримуєте гроші.

І, нарешті, автомобіль тут можна придбати через лізинг: ви зможете користуватися машиною вже після першого внеску, поступово виплачуючи суму, що залишилася.

Найближчим часом планується ще одна послуга – доставка авто з-за кордону «на замовлення».

Залишається лише додати, що новий автосалон розташований за адресою проспект Богоявленський, 21/1, поряд із Центральним автовокзалом.

Читайте также  Табличку в честь созданного в Николаеве корабля продали за 7500 фунтов стерлингов

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *