Новий проєкт «Етносвітлиця» презентує виставку екокартин «Послухай голос лісу»

Організатор: Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи

Карантинні умови диктують сфері культури свої правила, потрібно шукати нові шляхи розвитку творчості. Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи ініціював створення нового мистецького проєкту — «Етносвітлиця» робота якого спрямована на збереження національних традицій, відродження культурної спадщини й підтримку майстрів —аматорів області.

Першою в стінах «Етносвітлиці» 9 листопада своє мистецтво представила художниця творчого об’єднання «Прибужжя» Тетяна Лебідь з Новоодеського району. Її роботи стали своєрідним творчим подарунком до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народної творчості.

Художниця чотири роки займається декоративним живописом, пише пейзажі й натюрморти. Створює надзвичайні екокартини, а матеріал для них дає сама природа, отже, її картини — це частинка Новоодеського краю. Художниця активно бере участь у районних виставкових заходах, майже два роки співпрацює з Миколаївським обласним центром народної творчості.

Керівник творчого об’єднання «Прибужжя», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова розповіла: « Для персональної виставки мисткиня підготувала 30 живописних екокартин на дерев’яних зрізах. У її роботах віддзеркалена краса лісу та його мешканців, колоритні краєвиди нашого краю та чарівні квіти: «Запашний бузок», «Снігурі», «Веселі синиці», «Родина лебедів», «Лісовий пейзаж» та інше. Кожна робота індивідуальна, а неповторності їм додає унікальний малюнок текстури деревини створений природою. Декоративною рамкою служить натуральна кора зрізу, яку неможливо створити штучно. Для картин художниця обирає ясень, адже він має виразний декор кори і аромат, а головне — це матеріал «місцевого» походження.»

Також Тетяна презентувала роботи з бісероплетіння, а саме квіткові композиції та декоративні деревця.

На виставці Тетяну Лебідь привітала директорка Миколаївського обласного центру народної творчості, заслужена артистка України Наталія Баштова, вона відзначила майстриню грамотою за збереження та розвиток української народної творчості, подякувала художниці за співпрацю з Центром, а також побажала їй натхнення й нових звершень. Оскільки майстриня тісно співпрацює з МОЦНТ та КОР, то Наталія Баштова вручила їй посвідчення про членство в об’єднанні «Прибужжя».

Відкриття виставки відбулось з дотриманням усіх карантинних умов.

 

Читайте также  В индийском аэропорту задержали 123-летнего мужчину, усомнившись в подлинности его паспорта

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *