На Миколаївщині реалізуються заходи, які прискорюють завершенню розслідувань випадків захворювань медпрацівників на COVID-19

На Миколаївщині реалізуються заходи, які прискорюють завершенню розслідувань випадків захворювань медпрацівників на COVID-19Вже близько року медичні працівники героїчно працюють в умовах підвищеного ризику інфікування на COVID-19. Статистика захворювань на коронавірусну інфекцію лікарів, медичних сестер та іншого медичного персоналу досить висока. Відповідно до вимог чинного законодавства кожен випадок захворювання медпрацівника на COVID-19 підлягає розслідуванню на предмет встановлення зв’язку з професійною діяльністю.

Наразі відсоток завершених розслідувань залишається низьким. З метою розв’язання цієї проблеми відбулася робоча зустріч начальників  Управління Держпраці у Миколаївській області  Юрія Козловського та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Тетяни Білявської.

За результатами обговорення ситуації та чинників, які впливають на прискорення встановлення зв’язку захворювання з професійною діяльністю працівника, прийнято рішення змінити формат проведення засідань комісій. Зокрема засідання відбуватимуться на базі закладів охорони здоров’я, працівники яких захворіли на  COVID-19. Роботодавці забезпечуватимуть умови для роботи комісій відповідно до карантинних вимог. Засідання комісій відбуватимуться почергово за кожним випадком захворювання медпрацівника закладу на COVID-19 з одночасним складанням та підписанням необхідних документів.

   Реалізація рішень, прийнятих під час зустрічі, відбулась без зволікань та мала позитивні результати. 

Так, першим медичним закладом, на базі якого відбулися розгляди справ щодо захворювання персоналу, став КНП ММР «Міська лікарня №4». За словами члена комісій від Управління Держпраці у Миколаївській області Юлії Пономарьової,  новий формат дозволяє  ефективно використовувати час та позитивно впливає на результативність роботи.

 

ІНФОРМУЄ : « #НеZалежнаПлатформаМиколаївщини»

Продовжуємо знайомити Вас з людьми, які дійсно відпрацьовують кожен свій день на користь країни.

#МедичнаМедійнаОсвіта

Створюємо Прозору Медичну  Миколаївщину Разом)

#ДемократичнаДержава

 

Джерело :

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Читайте также  G7 выделит на вакцинацию бедных стран $7,5 млрд

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *