Молодий Лідер – Кривцов Артем

#ТалановитаМолодьМиколаївщиниКривцов

« #НеZалежнаПлатформаМиколаївщини» продовжує знайомити Вас з людьми, які дійсно відпрацьовують кожен свій день на користь країни.

«Ви пізнаєте їх за плодами їхніми»(Євангеліє від Матвія)

Ця молодь – вона прогресивна, розвинута, дипломатична) Іншій рівень і за ними ,дійсно, майбутнє Держави!

Якщо ви хочете побороти Корупцію, тоді це точно АРТЕМ # КРИВЦОВ:) J Такого # чесного, # відкритого, що працює день і ніч Миколаїв бачить нашого рідного, милого, # цілеспрямованого ентузіаста — Артема!

Такі проекти як «Школа молодіжної політики», «Школа параюрістов» і багато іншого з чим ви можете ознайомитися на особистій сторінці Артема # КРИВЦОВА, — нам просто не вистачить простору, що б описати все поле діяльності цієї молодої людини.

В такому досить юному віці Артем не тільки параюріст, але і вже голова власної # Наукової організації «Молодіжний центр Наукової ДІЯЛЬНОСТІ» працює на благо міста і області, має достатній досвід проведення правоосвітніх заходів. # ArtemKrivtsov # БПД # Школа_молодіжної_політікі # параюрістов # молодь

Пріоритетною метою Артема є сприяння самореалізації молоді Миколаєва, підвищення рівня його компетенції і навичок, примноження людського капіталу в інтересах економічного, цивільного і культурного розвитку Миколаєва та України відповідно до напрямів його діяльності

Так само варто відзначити і роботу мобільної групи «волонтерів-добросусідів», які допомагають соціальним працівникам департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської гор.совета в період карантину розвозити продовольчі товари людям похилого віку, які перебувають на самоізоляції де Артем брав участь в якості заступника голови Ради з питань молодіжної політики при міському голові Миколаєва.

Величезна кількість перемог в різних номінаціях, таких як «Кращий студент-громадський діяч» було досить на шляху до успіху і ПЕРЕМОГИ!

ТІЛЬКИ # ПЕРЕМОГА, # ВІДКРИТІСТЬ, # СПРАВЕДЛИВІСТЬ І РОБОТА В ПРАВОВОМУ ПОЛІ, щоб виконувати всі ЮРИДИЧНІ НОРМИ, які завжди проголошував АРТЕМ # КРИВЦОВ ДОПОМОЖЕ НАМ З ВАМИ # ЗдолатиКОРУПЦІЮ!

Читайте также  На Миколаївщині реалізуються заходи, які прискорюють завершенню розслідувань випадків захворювань медпрацівників на COVID-19

Спостерігаючи як Артем зі своєю командою покращує всі сфери діяльності і життя миколаївців сміливо можна заявити, що ось він-Новий # ЛІДЕР, який і через 10 років буде трудиться на # Благо всім нам!


. . . Змінюються покоління- дебати та маленькі непорозуміння ще залишаються .. .

АЛЕ) Спостерігая , з якою відповідальністю #МОЛОДЬ #МИКОЛАЄВА прийнялась за виконання своїх безпосередніх обов ,язків я побачила, що вони готові відповідати персонально за кожне прийняте рішення)

ЦЕ ВЕЛИКИЙ КРОК ВПЕРЕД !

ТАКІ МОЛОДІ ЛІДЕРИ – ЦЕ САМЕ ТЕ,ЩО ПОТРЕБУЄ КРАЇНА!

Далі буде. ..

Створюємо Правову Наукову Миколаївщину Разом ) ) )

https://www.facebook.com/YCSA.Mykolaiv/
«#КультурнаМедійнаПравоваОсвіта

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *