Коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського. Творимо науку України разом. ДЕМЧЕНКО КАТЕРИНА АНДРІЇВНА

19-20 березня 2021 року ДЕМЧЕНКО КАТЕРИНА АНДРІЇВНА, студентка третього курсу спеціальності «Право» Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» була активним учасником Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ», організованої Київський Університет імені Бориса Грінченка за сприяння
Міністерство освіти і науки України.
Представила власні наукові дослідження з проблем «Булінгу, в т.ч. у закладах освіти, як соціальної проблеми сучасного суспільства, шляхів його подолання (включаючи волонтерство безоплатної правової допомоги)», які здійснені та реалізовані під науковим керівництвом Олени Царенко, директорки Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського», кандидатки політичних наук.
Катерина також взяла активну участь у майстер-класах за напрямами роботи конференції:
 «Дослідження соціальної активності молоді: зарубіжний досвід і можливості для України»;
 «Сучасні загрози у мережі «Інтернет»: профілактичні поради для користувачів».
По завершенню конференції для учасників була проведена Театралізована екскурсія: «Поділ у творах Нечуя-Левицького: від Академії до Кожум’як» з онлайн-трансляцією. Це було дуже круто!
Дякуємо організаторам за професійно організовану та проведену на високому рівні конференцію! Творимо науку України разом!

 

Читайте также  Под Одессой толпы людей рвали и вытаптывали цветы на уникальном фиолетовом поле

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *