«Важливий ракурс». «Дискримінація — це порушення прав людини» — Діана Гаврилова

"Важливий ракурс". "Дискримінація - це порушення прав людини" - Діана Гаврилова«Важливий ракурс» — новий проєкт від кафедри журналістики та філології Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика. Про головне, про актуальне, про важливе. Авторка проєкту — студентка кафедри Діана Гаврилова.
Соціальні новини, які стосуються кожного та обов’язково Вас зацікавлять!
«Дискримінація — це порушення прав людини і вона не повинна ігноруватися. У всіх повинна бути можливість прожити життя в повазі і з гідністю».
— 8-й Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун
День «Нуль дискримінації» відзначається щорічно 1 березня за рішенням ООН з 2014 року. Ініціатором заснування Дня боротьби з дискримінацією виступили керівники ЮНЕЙДС — Об’єднаної програми Організації Об’єднаних Націй з ВІЛ / СНІД.
Символом нульової дискримінації є зображення метелика, яке широко визнане як символ перетворень, перевтілення в свою ліпшу сторону.
Цей день закликає сучасне суспільство з повагою ставитися до інших людей, незалежно від їх расової, національної, релігійної, статевої, вікової приналежності, приналежності до тієї чи іншої соціальної групи, незалежно від їх політичних та інших поглядів і переконань. Він нагадує про право кожного на повноцінне життя з гідністю. Тому завдання цього дня — досягнення того стану суспільства, коли дискримінація всередині нього буде зведена до нуля, тобто зникне зовсім.
На жаль, дискримінація продовжує впливати на життя мільйонів людей по всьому світу. Гасло «Простягни руку допомоги!» — якнайкраще показує мету і завдання тих, кому небайдужа сьогоднішня дата, а значить і долі інших людей.
Будьте розсудливими, ввічливими і ставтеся до людей з повагою, адже кожен має право прожити повноцінне життя з гідністю — незалежно від того, як він виглядає і кого він любить.

 

Читайте также  "Важливий ракурс" - Диана Гаврилова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *